Polepy na auto

Děláme polepy na auto, jednoduše, kvalitně. Používáme jen ověřené fólie a postupy.

Zajistíme vše, od návrhu až po realizaci polepu auta. 

Jaké polepy na auto vám uděláme

Potřebujete polepit firemní auto tak, aby se stalo pojízdnou reklamou? Reprezentovalo vaši značku? Aby polep bez problémů prošel STK? Sestavíme Vám návrh a polep auta vyřešíme na klíč.

v

Představa

Pokud máte vlastní představu o tom, jak by polep auta mohl vypadat, je to fajn. Máme zkušenosti a rádi Vám s tímto krokem pomůžeme.

Grafický návrh

Pokud nemáte vlastní vizualizaci auta vůbec nevadí. Grafický návrh Vám připravíme. Máme praktickou znalost typů karoserií aut a víme, co se kam hodí designem i technicky (členění, prolisy, zaoblené hrany…)

Fólie na auto

Vybíráme fólie na auto vždy podle karoserie a typu polepu. U technologie fotografie a celopolep auta používáme lité fólie s životností 7 let, vhodné na prolisy a zaoblené hrany karoserie vašeho auta. Na rovnou plochu stačí levnější polymerové fólii.  

Z

Fólie na okna

Nebojete se, že neprojdete státní technickou kontrolou. Používáme jen zákonem povolené poloprůhledné fólie na okna, takže STK projdete bez problémů.

0

Polep auta

Podle Vašeho nebo našeho grafického návrhu zajistíme výrobu polepu. Plochy auta nejprve kvalitně očistíme a za přísných technických podmínek fólii nalepíme. 

Kvalita

Používáme v praxi ověřené postupy a materiály. Děláme kvalitní práci, protože chceme, aby vám auto vydrželo, dělalo radost a rekamu. I po několika letech dobře vypadající auta našich spokojených zákazníků jsou naší nejlepší referencí.

Na velikosti  záleží

Pokud se rozhodnete pro celopolep auta nebo jen částečný polep fólií s digitáním potiskem (fotografií), konečnou cenu samozřejmě ovlivňuje velikost  auta. I tak je o cca 1/3 levnější než přelakování auta.

Velikost auta

Příklady:
Dacia Dokker = od 3.800 Kč (fólie jen na sklech)
VW Crafter H2L4 = od 10.300Kč (fólie na sklech)
VW Crafte H2L4 = od 55.660 Kč (celopolep bez střechy)

PDF ke stažení

Stáhněte si ukázky variant velikosti polepů. Soubor ke stažení ZDE: ještě ne 🙂 teprve to připravujeme.

Grafika

Jako první vám připravíme grafický návrh a pak teprve zprcujeme finální grafiku.

Polepy aut Olomouc, Prostějov a na celé Moravě.

Návrh dny

Realizace dny

Výdrž let

Záruka měsíců

Jaké polepy na auto můžete mít

Podívejte se na několik ukázek spokojených klientů. Jedeme v tom spolu s

Potřebujete polepit auto?
Ozvěte se

Pošlete nám poptávku na polep aut, nebo jen dotaz. Pokud potřebujete poslat soubory, tak použijte klasický email. Děkujeme.

Klikni a volej / Klikni a pošli

11 + 14 =