+420 777 632 861 info@mooonster.net

Kontaktujte nás

Budeme rádi, když nám napíšete. Pokud potřebujete poradit, máte dotazy, nebo chcete nabídku, vyzkoušejte formulář.

Pobočka Olomouc

tř. Spojenců 689/3, 77900 Olomouc

Pobočka Prostějov

Trpinky 46/7, 798 11 Prostějov

Fakturační adresa

mooonster s.r.o.
Prostějov – Vrahovice
Trpinky 46/7
798 11

bankovní spojení:  2201342487 / 2010 (Fio banka)

nadšeně tvoříme

Vše co umíme

Tvorba webových stránek

Vytvoříme webové stránky, které si zamilujete. Tvorba webových stránek nás jednoduše baví a umíme je udělat od A do Z. Mají-li být vaše kampaně a podpora prodeje úspěšné, potřebujete k tomu kvalitní webové stránky. Děláme je pro lidi i pro stroje.

Grafický design

Jsme nadšenci a grafický design děláme jednoduše rádi. Umíme pochopit, co vaše firma a značka pro tvorbu image a vizuální komunikaci potřebují. Uděláme s citem logo, vizitky, grafiku webu aj. Grafický design, jako významná součást vaší corporate identity, je pro nás vzrušující.

webmaster

Jako správce webových stránek umíme web udržovat v dobrém technickém stavu. Náš servis drží krok s vývojem. Zajistíme nejen technickou, ale i technologickou aktuálnost stránek. Cílem je web co běhá profesionálně a bez starostí.

Reklama

Reklama s cílem zvýšení prodeje je to, čemu rozumíme. Jste vidět? Spolu zakřičíme na vaše zákazníky. Na internetu i na ulici. Online reklama je bezva, pokud ji spojíme s webem. Umíme i bilboardy, bannery a polepy aut. To musíte vidět…

Propagace

Nedovedeme si to představit bez kvalitní propagace. Tu chápeme jako způsob vaší komunikace se zákazníkem. Logicky doplňuje rodinu našich služeb. Rádi vám uděláme i drobné reklamní předměty (samolepky, vizitky, propisky, trička s potiskem…). Nejraději originál vigněty na láhev slivovice.

Marketing

Pouze jako VIP servis pro vybrané zákazníky umíme poskytovat komplexní marketingové služby, které posunou vaši značku dál. Protože víme, máme strategii. Můžeme to společně zkusit. Záleží jen na nás.