+420 777 632 861 info@mooonster.net

Tvorba webových stránek

Webovky
od profíků

Právě jste našli svého partnera na tvorbu webových stránek, o které se nebudete muset starat.

Vyřešíme

Nový web

Vyslechneme si, co potřebujete „dát na web“ pro úspěšné podnikání. Doplníme to o vlastní know-how. Navrhneme co a proč to bude stát. Zrealizujeme váš nový (nebo lepší starý) web.

Servis webu

Pravidelně kontrolujeme webovou prezentaci, aby jste po technické stránce neměli žádné problémy. Web bude s tímto servisem stále aktuální,  zabezpečený a plně funkční.

Optimalizaci

Dostupnost webu je důležitá pro to, aby vás zákazník našel a udělal to, co chcete. Známe způsoby, jak to udělat, ale to už je jiná kapitola. Více ZDE.

Trochu o nás

Tvorba webových stránek je obor, který profesionálně děláme od roku 2003. Nejsme rychlokvašky, které tu za dva roky nebudou. Nemusíte mít obavy, že budete opět řešit nový webdesign nebo hledat dalšího webmastera. Umíme se o své zákazníky kompletně postarat. Nekašleme na to ani za 3 roky. Vždy vám řekneme, co zvolená cesta přinese. Netaháme vám zbytečně peníze z kapes. Realizujeme jednoduché weby i náročné prezentace. Jsme nohama pevně na číslech.

Reference

Mohli bychom zde prezentovat více odborných informací, napsat o webdesignu několik článků nebo uspořádat sérii školení a kurzů…

Namísto toho Vám raději řekneme, že vyřešíme váš web profesionálně a nezávisle za cenu již od 15 tis. Kč.

Chcete nový web?
Ozvěte se

Rádi Vás vyslechneme a připravíme nabídku .

+420 777 632 861

Nezávazně napište

9 + 7 =